O nas

Jesteśmy zespołem złożonym z pasjonatów zdrowego stylu życia. Mając świadomość tego, jak ważne jest jedzenie pełnowartościowych posiłków, postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym zdrowa dieta to priorytet.

Niestety, w dzisiejszych czasach, społeczeństwo jest coraz bardziej zabiegane i przygotowywanie własnych, pełnowartościowych posiłków często pozostaje tylko w sferze marzeń. Z myślą o osobach zapracowanych, a także o tych, którzy z innych względów nie mają możliwości przygotowania śniadań, obiadów czy kolacji oferujemy catering dietetyczny.

Wygodna dieta pudełkowa to nasza propozycja dla osób w każdym wieku. Z przyjemnością przygotujemy zbilansowany jadłospis, przygotowany specjalnie pod indywidualne gusta i potrzeby korzystającego z naszego cateringu Klienta.

Fitness Catering istnieje od pięciu lat. Przez ten czas codziennie przygotowujemy pyszne jedzenie na wynos i dostarczamy je w formie pudełkowej. Lightbox to wygodna forma podania posiłków, które można zabrać ze sobą w każde miejsce.

Oferujemy jedzenie z dowozem do domu, do pracy lub gdziekolwiek chcecie.

Zamów swój ulubiony, spersonalizowany lightbox!