Z pewnością wielu z Was zastanawiało się niejednokrotnie czy istnieje coś takiego jak zdrowa, smaczna, a jednocześnie wygodna dieta. Odpowiedź jest zadziwiająco oczywista – TAK. Fitness Catering przedstawia ofertę nie do odrzucenia. Pełnowartościowe posiłki prosto do Twojego domu. Bez gotowania, zmywania i sprzątania. Wystarczy umówić się na konkretną godzinę i w konkretne miejsce.

Dlaczego warto?

Nie sposób wymienić wszystkich atutów tego rozwiązania. Począwszy od ustalenia menu z doświadczonym dietetykiem, które poprzedzone będzie odpowiednim wywiadem i badaniami, przez pełną elastyczność i możliwość dostosowania dni, godzin oraz miejsca dostawy do własnych potrzeb, aż po ceny i atrakcyjne warunki współpracy. To wszystko sprawia, że wygodna dieta staje się idealnym sposobem na zachowanie zdrowia przez cały rok, niezależnie od trybu pracy.

Dla kogo?

Jest to rozwiązanie tak naprawdę dla każdego, kto ceni sobie na równi swoje zdrowie, jak i swój czas. Skierowane jest więc do osób aktywnych, uprawiających sport, żyjących na wysokich obrotach, jak również do osób, które chcą zadbać o swoje serce. Możliwy jest również wybór skutecznej diety odchudzającej ustalonej przez specjalistę, a także menu skierowanego dla alergików, którzy muszą unikać niektórych produktów. Z tej oferty mogą więc korzystać wszyscy.

Na co masz ochotę?

Naszym priorytetem jest zaspokojenie Twojego głodu i umożliwienie spożywania ulubionych potraw. Nic bowiem nie działa tak kojąco na organizm, jak smaczne posiłki, do których nie musimy się zmuszać. Dokładamy jednak wszelkich starań, aby poza walorami smakowymi poszczególne potrawy były również wyjątkowo zdrowe i pozytywnie wpływały na Twój organizm oraz samopoczucie. Gwarantujemy wykorzystanie najwyższej jakości składników i komponowanie z nich zachwycających dań, bez których już wkrótce nie będziesz mógł się obejść.

Dieta pudełkowa

Naszą propozycją jest dieta lightbox. To szczegółowo wyselekcjonowane menu na każdą porę dnia i wszystkie dni tygodnia. Doświadczeni kucharze współpracujący z dietetykami układają specjalny jadłospis idealny dla osób zapracowanych, które nie mają czasu na przygotowywanie własnoręcznych posiłków. Zbilansowana dieta pudełkowa jest nie tylko smaczna, ale przede wszystkim jest złożona z pełnowartościowych produktów doskonale wpływających na zdrowie i samopoczucie.